Jaki jest warunek wynajmu auta i limit wiekowy?

Warunkiem wynajmu jest ukończenie 21 lat oraz posiadanie ważnego Prawa Jazdy nie mniej niż 12 miesięcy w chwili wynajmu samochodu.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby wynająć samochód?

Wymagane jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem jak również drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.

Ile kosztuje wynajem samochodu w kj auto?

Ceny wynajmu naszych samochodówmożesz zobaczyć w zakładcie Cennik.

Czym jest kaucja?

Kaucja jest zabezpieczeniem na wypadek spowodowania przez najemcę dodatkowych kosztów podczas trwania umowy najmu jak np.: niedotankowany samochód, uszkodzenia powstałe w wyniku najmu, opóźnienia w oddaniu samochodu, złamanie zasad regulaminu.

Jak mogę zarezerwowac samochód w kj auto?

Samochód można zarezerwować kontaktując się z nami pod numerami telefonów +48 606450368 lub +48 694475136 lub osobiście w biurze wypożyczalni. Wynajmujący ma prawo do pobrania opłaty rezerwacyjnej od Najemcy w wysokości kwoty kaucji zabezpieczającej w zależności klasy Pojazdu, na rachunek bankowy Wynajmującego lub osobiście w biurze Wynajmującego

Rezerwując dany pojazd otrzymam wybrane auto?

Dokonamy wszelkich starań aby wybrane auto w rezerwacji czekało na Ciebie w dniu wydania , jednak w przypadku braku takiej możliwości podstawimy auto z tej lub wyższej klasy spełniające wszelkie kryteria.

Czy jest możliwość podstawienia samochodu pod wskasany adres?

Tak, jest taka możliwość. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Czy samochód musi być zwrócony z pełnym bakiem paliwa?

Samochód wynajmowany jest z pełnym bakiem paliwa i należy go również zwrócić w takim samym stanie. W innym wypadku, jeżeli samochód będzie wymagał dotankowania, klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.

Czy muszę umyć samochód przed oddaniem go do wypożyczalni?

Staramy się o to, aby nasze samochody były zawsze czyste przed każdym wynajmem, prosimy również, żeby przed zwrotem samochód wrócił w takim samycm stanie. Jeżeli samochód zostanie oznaczony jako brudny, pobrana zostanie opłata zgodna z regulaminem.

Czy można wynająć samochód posiadając Prawo Jazdy innego kraju niż Polska?

Tak. Jeśli Twoje prawo jazdy zostało wydane w jednym z poniższych państw, możesz poruszać się po terenie Polski: Albania, Arabia Saudyjska, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Bahamy, Bahrajn, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Demokratyczna Republika Konga, Ekwador, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Ghana, Grecja, Gruzja, Gujana, Hiszpania, Holandia, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Katar, Kazachstan, Kenia, Kirgistan, Korea Płd., Kostaryka, Kuba, Kuwejt, Liberia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Maroko, Meksyk, Mołdawia, Monako, Mongolia, Niemcy, Niger, Norwegia, Pakistan, Peru, Południowa Afryka, Portugalia, Republika Środkowoafrykańska, Rosja, Rumunia, San Marino, Senegal, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Urugwaj, Uzbekistan, Watykan, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Osoby posługujące się prawem jazdy wydanym m.in. w USA, Kanadzie i Australii muszą posiadać również prawo jazdy międzynarodowe.

Czy można wyjechać wynajmowanym samochodem poza granice Polski?

Tak. Można tylko i wyłącznie do krajów Unii Europejskiej i Strefy Schengen. Warunkiem wyjazdu poza granice Polski jest zgłoszenie takiej chęci nie później niż 24h przed odbiorem pojazdu. Wyjazd taki wiąże się z dodatkową opłatą uwzględnią w Cenniku.

Czy wynajmowane samochody są ubezpieczone?

Tak, samochody posiadają ubezpieczenia OC/AC/NNW/ASSISTANCE.

Co w przypadku gdy, z powodu korków, bądź innych utrudnień lub przypadków losowych spóźnię się i oddam samochód po ustalonym w umowie terminie zwrotu?

Przewidzieliśmy taką sytuację i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustaliliśmy czas tolerancji dla zdarzeń losowych wynoszący 59 minut. Dopiero po upływie tego czasu naliczamy dodatkową dobę wynajmu.

Czy można przedłużyć wynajem samochodu?

Tak. Należy o tym fakcie poinformować naszą wypożyczalnię nie później niż 12 godziń przed końcem wskazanego w umowie okresu najmu. Warunkiem przedłużenia jest dokonanie z góry opłaty za dodatkowy okres najmu poprzez: a) Poprzez płatność w biurze Wynajmującego, b) Poprzez wpłatę na konto bankowe Idea Bank na rachunek o numerze: IDEA BANK: PL 25 1950 0001 2006 8756 1414 0001.

Czy samochód może prowadzić tylko osoba, która go wynajęła?

Nie. Możliwe jest upoważnienie dodatkowych kierowców pod warunkiem ukończenie 21 lat oraz posiadania prawa jazdy minimum 12 miesięcy. Ich dane należy zgłosić najpóźniej w dniu wynajmu samochodu. Usługa jest bezpłatna, liczba dodatkowych kierowców to max. 3.

Jaka forma płatności jest akceptowana?

Akceptujemy płatność gotówką, kartą debetową, kartą kredytową oraz przelewem bankowym

Jakie są godziny pracy wypożyczalni?

Nasza wypożyczalnia jest czynna w określonych dniach i godzinach: Od poniedziałku do piatku: od 9:00 do 17:00, sobota: 9:00 do 15:00, niedziela i święta: nieczynne.

Co muszę zrobić podczas awarii samochodu?

W przypadku zdarzeń związanych z kolizją drogową bądź też awarią samochodu prosimy o bezpośredni kontakt z numerem naszego biura : +48 606450368 lub +48 694475136.

Czy jest możliwy wynajem samochodu z OC sprawcy?

Tak, więcej o tym dowiesz się w zakładce Auto Zastępcze z OC sprawcy

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za wynajem samochodu?

Tak, w tym celu należy wcześniej poinformować nas o tym.